Fólie AZ dekorace

Fólie AZ dekorace jsou esteticky a funkčně dokonalé povrchy

Folie opraví sklo a chrání před vandaly

Fólie AZ dekorace rychle vylepší vzhled Vašich interiérů i exteriérů a to bez výrazného zdržení či narušení Vaší běžné pracovní činnosti. Chráníme Vaše povrchy před znečištěním, graffiti, poškozením či stárnutím materiálu. Naše řešení zjednoduší i čištění s důrazem na ochranu životního prostředí.

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni doporučit Vám takové řešení, které bude nejvíce vyhovovat právě Vašemu použití. Jako nezávislý dodavatel doručíme a aplikujeme fólie a jiné povrchové ošetření několika světových značek. S našimi ověřenými postupy a technikami Vás můžeme podporovat od samotného začátku až do úspěšného zakončení projektu.

AZ dekorace je expertem na poli ochranných fólií a dalších povrchových ošetření již několik let. Specializujeme se zejména na segment hromadné dopravy a veřejných budov. Díky tomuto zaměření jsme dosáhli velmi spokojené klientely a vynikající reputace na trhu.

Výměna skleněných výplní není nutná

Máte potíže s poškrábanými skly? Podepsaly se vám na výloze sprejeři nebo tageři? Chystáte se k výměně poškozených skleněných povrchů? Chcete účinněji bojovat s grafiti, poškrábáním a znečištěním skel? Máme řešení